Dubové vyhlídky

Vyrábíme dubové vyhlídky na míru. Vyhlídky nebo také rozhledny jsou místem, které umožní panoramatický výhled do okolní krajiny. Jako vyhlídky jsou na mapách označovány místa s rozhlednou či věží, v horách nebo na kopcích, u hradů či v jiných objektech. 

Materiál na stavbu dubové vyhlídky

V současné době patří dubové vyhlídky mezi nejžádanější turistické cíle. Nemusí však sloužit pouze turistům, i na vašem pozemku je můžete využívat pro nejrůznější akce. Opravdovou renesanci zažily vyhlídky po roce 89, kdy došlo k opravě celé řady chátrajících stavení a jejich následnému zpřístupnění. Oblíbené jsou i stezky v korunách stromů, jejichž dřevěnou konstrukci vám můžeme rovněž zhotovit. Vyhlídky se stále častěji stávají jejich součástí. Jednou z prvních stezek byla u nás vybudována v roce 2012 na Lipně. Od té doby se jejich počet zvyšuje. 

Na stavbu je použito dubové dřevo pocházející z tuzemských lesů. Z moderní dubové vyhlídky je pohled na svět mnohem zajímavější. Moderní konstrukce z lepených nosníků a sloupů unesou vyhlídkové plošiny až do výšky 100 m. Rozhledny se doposud stavěly z kulatiny a trámů ve tvaru vícebokých věží i štíhlých jehlanů. Nové moderní technologie umožňují využít i lepené dřevo, které má lepší tvarovou stálost, lepší požární vlastnosti a lze mu vdechnout jakýkoliv design. 

Vyhlídky patří mezi originální stavby, kde můžete popustit uzdu své fantazii. Dubové vyhlídky lze koncipovat tak, abyste pro ně našli i další využití, například při stavbě vlastní kůlny, terasy, zahradního altánu nebo dětského hřiště. Na výrobu dubové vyhlídky používáme kvalitní stavební řezivo z dubového dřeva. Kvalitní dubové dřevo se na stavbu nejrůznějších konstrukcí používají po mnoho let. 

Nabídka na míru

Rádi vám vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte zajít na náš E-shop.

Zajít na E-shop

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník